Çin Vizesi

Çin Vize Başvuruları Başladı

Değerli Yolcularımız;

Çin İstanbul Başkonsolosluğu tarafından yapılan yeni vize duyurusuna göre ;
Pandemi öncesi geçerli olan vize kuralları ve evrakları geçerli olup ek olarak Çin’de üretilen COVID 19 aşılarıyla aşılanmış ve T.C Sağlık Bakanlığından aşı sertifikası ile başvuru yapılabilir.

1- Ticari vize için: Çin’e yıllara bakmaksızın 3 girişi olan yolcularımızın normal şirket davetiyesi temin edilmesi, diğer şirket evraklar ve aşı sertifikası ile başvuru yapılabilecektir. Çin’e 3 girişi olmayan yolcularımız belediye barkotlu davetiye temin etmesi gereklidir.

2- Çalışma vizesi için: Pandemi öncesi alınan çalışma davetiyesi temin edilmesi, diğer temin edilmesi gereken evraklar ve aşı sertifikası ile başvuru yapılabilecektir.

3- Aile vizesi için: Çin’de yaşayan eş tarafından yazılan davet mektubu ve diğer evraklarla birlikte aşı sertifikası ile başvuru yapılabilecektir.

Not: Çin’e seyahat eden yolcuların hem nükleik asit hem de IgM antikor testlerinin negatif sonuçlarını sunmaları gerekliliğinde bir değişiklik olmamıştır. Lütfen Çin’e girdikten sonra karantina ve gözlem ile ilgili resmi düzenlemelere uymanız gereklidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×