Anvers Vize - Eraytur
Belçika Vizesi

Anvers Vize

Belçika Anvers Vize Başvurusu

Belçika vize işlemleri için Anvers bölgesine gidileceği konsolosluğa evrak ve pasaport ile bildirilmektedir. Anvers vize işlemleri için konsolosluktan randevu alınarak, belgelerin düzenlemesiyle, vize harcının ödenmesi sonucunda vize alınması mümkündür. Vize başvurusu için danışmanlık alarak sürecin hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

Anvers İçin Vize Gerekli Mi?

Türkiye’den Avrupa’nın birçok ülkesine ve şehrine gitmek için vize başvurusu yapmanız gerekmektedir. Schengen anlaşmalı ülke politikalarına göre vize başvurusu evresinde bütün evrakların düzenli ve eksiksiz konsolosluğa teslim edilmesi gerekmektedir.

Anvers İçin Vize Şartları

Vize şartlarında en az bir dil bilerek, İngilizce, Fransızca veya Almanca form doldurmak gerekmektedir. Dilekçenin de yabancı dille yazılarak teslim edilmesi şartı bulunur.

Pasaportunuzda en az 2 sayfanın boş olması ve maddi durumunuza göre de ülkedeki geçim kaynağınızın kalacağınız süre içinde bulunması şartı vardır.

Anvers Turistik Vize

Turistik vize başvurusu için D tipi 180 günlük ve C tipi 90 günlük vize başvurusu yapılması gerekmektedir. İş, eğitim, seyahat, kültürel gezi ve ticari faaliyetlerden kaynaklı gidiş nedeninizi bildirerek, ülkede ne kadar süre kalacağınızı de gidiş ve dönüş tarihini belirterek sunmanız gerekmektedir.

Anvers Vize Başvurusu

Konsolosluk üzerinden yapılacak başvuruda, İngilizce, Fransızca ve Almanca diliyle form doldurulmalıdır. Seyahat belgesi ve konaklama belgesiyle birlikte, gri, siyah, bordo ve yeşil pasaportla vize alabilirsiniz. Otel ve uçak rezervasyon belgelerinin düzenlenmesi, 30.000 Euro seyahat sigortası teminatının da bulunması şartıyla yurtdışına çıkabilirsiniz.

Anvers Vize Evrakları

Evrakların eksiksiz olarak konsolosluğa teslim edilmesi gerekmektedir. 3 aylık geçerli pasaport ile 3 aylık hesap dokumanı ve maaş dokümanının verilmesi gerekir. Aile dokümanıyla birlikte nüfus cüzdanı ve ikametgah adresi ile ilgili belgeler ıslak imzalı ya da e devlet üzerinden barkotlu alınmalıdır.

Anvers Vize Fiyatları/ Ücreti

Anvers Vize fiyatı olarak 390 TL, turistik, iş ticari ve ziyaret amaçlı harç bedelidir. 6 ile 12 yaş arasındaki çocuklar için 227 TL harç bedeli vardır.

Anvers Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Konsolosluğun yoğunluğuna göre Anvers başvurularında 7 iş günü ile 14 iş günü arasında vize çıkacaktır.

Anvers Vizesi Nasıl Alınır?

Belçika konsolosluğu üzerinden alınabilen vize, eksiksiz evrak ve düzenlemelerle birlikte iyi sonuçlanacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×